Marzenia się spełniają! Wystarczy tylko odrobinę determinacji

Marzenia się spełniają, tylko trzeba naprawdę bardzo tego chcieć – powiedzenie motywujące nas do działania zna chyba każdy. Nie każdy jednak wie, że istnieją specjalne techniki, które pozwalają nam opanować trudną sztukę „spełniania marzeń”.

Jedną z takich technik jest niewątpliwie „Mapa Marzeń”. Jak ją skonstruować i jak później zarządzać naszymi pragnieniami aby bez problemu się zmaterializowały? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na specjalnych warsztatach, na które już dziś zapraszamy mieszkańców powiatu legionowskiego.

Czy często witasz Nowy Rok z długą listą postanowień, o których zaraz potem zapominasz? Co trzeba zrobić, żeby spełnić dane sobie obietnice? Czy chcesz, aby nadchodzący rok stał się rokiem Twoich spełnionych marzeń i zrealizowanych celów?

– To jest możliwe, pod warunkiem że określisz i wyznaczysz sobie cele i skupisz się na tym czego chcesz, czego pragniesz, co odkładałeś na później, bo nie był to ten moment. Może przyszedł czas, aby sięgnąć po nowe aspiracje, po nowe wyzwania? Jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie Ty to kto? Nie bój się marzyć. Nawet najbardziej nierealne marzenia wyzwalają w nas dodatkową energię. Uwierz w siłę swoich pragnień – mówi Portalowi Legio24.pl Kamila Włodarczyk, psycholog, właścicielka Gabinetu Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego „Zmiana”.

Możesz mieć wszystko, czego chcesz, jeśli chcesz tego wystarczająco usilnie. Musisz chcieć tego z obfitością, buchającą przez skórę i łączącą się z energią, która stworzyła świat.
Sheila Graham

Jak zrobić własną „Mapę Marzeń”, jak pobudzić podświadomość do działania? Tego wszystkiego możesz się dowiedzieć uczestnicząc w specjalnych warsztatach, które na początku przyszłego roku odbędą się w Warszawie.

Warsztaty poświęcone „Mapie Marzeń” odbędą się w terminach 14 stycznia i 10 lutego w godzinach od 10:00 do 14:30 w siedzibie Gabinetu Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego „Zmiana”, w Warszawie przy ul. Żółwiej 13. Szczegółowe informacje oraz zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 662 617 610.

/Artykuł opublikowany w Portalu Legio24.pl/