mgr Ewa Nosal

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Ewa Nosal

Psycholog, psychotraumatolog, terapeuta EMDR, specjalista terapii uzależnień

Jestem absolwentką psychologii w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Posiadam certyfikat specjalisty terapii uzależnień wydany przez Krajowe Biuro przeciwdziałania Narkomanii (SP/1729/2020). Ukończyłam szkolenie z krótkoterminowej terapii par oraz terapii grupowej w leczeniu uzależnień. Na co dzień pracuję w Ośrodku rehabilitacji i terapii psychiatrycznej dla osób z podwójną diagnozą (przebywa tam młodzież w wieku 13-21 lat) w Szpitalu Mazowieckim w Garwolinie oraz w dwóch punktach konsultacyjnych: w Sobolewie i Łaskarzewie. Pracuję z dziećmi i młodzieżą z trudnościami rozwojowymi, kryzysami, myślami i zachowaniami autoagresywnymi, problemami rodzinnymi i szkolnymi. W punktach konsultacyjnych przyjmuję również osoby dorosłe, które zmagają się z kryzysami i trudnościami życiowymi. Ostatnio ukończyłam także studia z psychotraumatologii na SWPSie.

 

Stale uczestniczę w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności zawodowe. Moja praca poddawana jest superwizji.

W Poradni Zmiana prowadzę:


Umów wizytę:


Opinie od pacjentów:

Pani psycholog stwarza bardzo przyjazną atmosferę i poczucie zaufania dla rodzica i dziecka, od pierwszej wizyty od razu nawiązała świetny kontakt z córką i ze mną. Już po trzech miesiącach córka czuje się lepiej i chce kontynuować spotkania z Panią Ewą.

Aleksandra
04/08/2023

Profesjonalne podejście, widoczne przygotowanie do kolejnych spotkań i autentyczne zainteresowanie. Jestem wdzięczny za dotychczasową pomoc w zmianie sposobu myślenia o wielu rzeczach – wizyty są bardzo budujące – zacząłem kontrolować swoje picie- mogę polecić panią Nosal każdemu.

Piotr R.
04/08/2023

Jestem w trakcie terapii u Pani Ewy, zmagam się z nieprzepracowaną traumą z powodu śmierci bardzo bliskiej osoby. Za mną dopiero kilka sesji, ale widzę stopniową poprawę. Pani Ewa jest bardzo ciepłą, empatyczną, delikatną, a przy tym dociekliwą terapeutką. Zadaje pytania, które uświadomiły mi myśli i emocje, których obecności nie byłam świadoma. Łatwiej mi jest teraz nad nimi pracować. Dziękuję, mam nadzieję, że terapia zakończy się sukcesem.

Zadowolona Pacjentka
13/07/2023

Synek jest wysoko-wrażliwym dzieckiem, który trzyma duży dystans przy nowo poznanych budowach. Pani Ewa pięknie poradziła sobie ze słabościami synka, otworzyła go i świetnie teraz z nim pracuje. Polecam z całego serca!

Katarzyna K.
04/07/2023

Na terapię dla par do Pani Ewy zgłosiliśmy się około 6 miesięcy temu. Oboje jesteśmy uparci, a w naszym związku od dawna było dużo emocji, napięć i ciągłych kłótni. Nie potrafiliśmy się słuchać, zrozumieć. Pani Ewa nauczyła nas rozmawiać ze sobą, mówić o swoich potrzebach i słuchać drugiej strony. Zaczęliśmy patrzeć na siebie nawzajem z innej perspektywy. Mamy dla siebie więcej zrozumienia.
Nasz związek wreszcie jest bardziej satysfakcjonujący – czujemy, że jesteśmy dla siebie oparciem. Pani Ewo bardzo dziękujemy.

Zadowoleni z terapii
08/06/2022

Świetne podejście do młodzieży. Jedyna psycholog, która dotarła do nastolatki i nawiązała świetną współpracę podczas spotkań (a byłyśmy u wielu). Dziękujemy za pomoc.

M.Z.
21/04/2022

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).