mgr Ewa Nosal

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Ewa Nosal

Psycholog, specjalista terapii uzależnień

Jestem absolwentką psychologii w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Posiadam certyfikat specjalisty terapii uzależnień wydany przez Krajowe Biuro przeciwdziałania Narkomanii (SP/1729/2020). Ukończyłam szkolenie z krótkoterminowej terapii par. Obecnie jestem w trakcie szkolenia z terapii grupowej w leczeniu uzależnień. Na co dzień pracuję w Ośrodku rehabilitacji i terapii psychiatrycznej dla osób z podwójną diagnozą (przebywa tam młodzież w wieku 13-21 lat) w Szpitalu Mazowieckim w Garwolinie oraz w dwóch punktach konsultacyjnych: w Sobolewie i Łaskarzewie. Pracuję z dziećmi i młodzieżą z trudnościami rozwojowymi, kryzysami, myślami i zachowaniami autoagresywnymi, problemami rodzinnymi i szkolnymi. W punktach konsultacyjnych przyjmuję również osoby dorosłe, które zmagają się z kryzysami i trudnościami życiowymi.

Stale uczestniczę w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności zawodowe. Moja praca poddawana jest superwizji.

W Gabinecie Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego Zmiana prowadzę:

  • poradnictwo i konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży ( od 10 rż)
  • konsultacje wychowawcze dla rodziców
  • krótkoterminową terapię par
  • konsultacje diagnostyczne oraz psychoterapię osób uzależnionych i ich bliskich


Opinie od pacjentów:

 

Zostaw swoją opinię:

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
rating fields
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).