mgr Klaudia Kołpak

Nasz zespół – Psychoterapeuta Warszawa


mgr Klaudia Kołpak

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia

Studia psychologiczne o specjalności psychologia kliniczna i osobowości ukończyłam w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień uzyskałam w Krajowym Biurze Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w CBT Centrum w Warszawie.

Obecnie pracuję w Ośrodku Rehabilitacji i Terapii Psychiatrycznej dla Osób z Podwójną Diagnozą w Szpitalu Mazowieckim w Garwolinie. Pracuję tam z młodzieżą uzależnioną od substancji psychoaktywnych jak również doświadczających trudności natury psychicznej. Dotychczas doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Chełmie, gdzie prowadziłam terapię indywidualną i grupową osób uzależnionych od alkoholu. Pracowałam w Poradni Psychologicznej „Centrum” w Chełmie z osobami uzależnionymi jak również z ich bliskimi (współuzależnienie, syndrom DDA).

Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i regularnej superwizji.

 

W Poradni Zmiana prowadzę:


Opinie od pacjentów:

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).