mgr Klaudia Kołpak

Nasz zespół – Psychoterapeuta Warszawa


mgr Klaudia Kołpak

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia

Studia psychologiczne o specjalności psychologia kliniczna i osobowości ukończyłam w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień uzyskałam w Krajowym Biurze Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w CBT Centrum w Warszawie.

Obecnie pracuję w Ośrodku Rehabilitacji i Terapii Psychiatrycznej dla Osób z Podwójną Diagnozą w Szpitalu Mazowieckim w Garwolinie. Pracuję tam z młodzieżą uzależnioną od substancji psychoaktywnych jak również doświadczających trudności natury psychicznej. Dotychczas doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Chełmie, gdzie prowadziłam terapię indywidualną i grupową osób uzależnionych od alkoholu. Pracowałam w Poradni Psychologicznej „Centrum” w Chełmie z osobami uzależnionymi jak również z ich bliskimi (współuzależnienie, syndrom DDA).

Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i regularnej superwizji.

 

W Poradni Zmiana prowadzę:


Umów wizytę:


Opinie od pacjentów:

Profesjonalizm to mało powiedziane
Pani Klaudia.K jest wybitną psychoterapeutką zauważy każdy najmniejszy szczegół z jednego zdania jest wstanie wysunąc milion myśli i racjonalnych wniosków , uświadomi człowieka ze to czas , czas już się ogarnąć , to co cenie sobie u pani Klaudi.K to spokój,opanowanie,profesjonalizm,uważnośc,dbałość o pacjęta,walka do samego końca a także Prawdziwa chęć pomocy wyjścia z błoto w które się wpadło . Jako terapeuta i człowiek super persona

Jakub.B
21/11/2023

Profesjonalizm, kompetencja, trafność i ogromna spostrzegawczość. Nie sądziłem że można tyle wyciągnąć z jednej myśli. Jestem w trakcie odkrywania siebie ale wiem że z Panią Klaudią uda mi się dotrzeć do celu. W pełni polecam. Nie znalazłem wcześniej tak zaangażowanego i zainteresowanego terapeuty. Czuje się prawdziwie zaopiekowany. Dziękuję 🙂

Radek T.
13/07/2023

Zakończyłem terapię behawioralno-poznawczą u Pani Klaudii Kołpak, która trwała pół roku. Terapia pomogła mi skutecznie radzić sobie z kontrolowaniem picia. Bardzo gorąco polecam tą specjalistkę. Bardzo zaangażowana, fachowa wiedza, trafna diagnoza i skuteczne metody pracy. Z całego serca dziękuję 🙂

Paweł B.
04/06/2023

Pani Klaudia jest świetną terapeutką, pracujemy razem już jakiś czas i mogę szczerze powiedzieć, że zauważyłam duże postępy u siebie w radzeniu sobie ze stresem i trudnymi sytuacjami. Pani Klaudia jest bardzo empatyczna, zawsze uważnie słucha i oferuje różne techniki pracowania nad problemami, zawsze czuję, że moje zmartwienia i niepokoje są zaopiekowane.

Joanna R.
04/05/2023

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).