mgr Katarzyna Piasecka

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Katarzyna Piasecka

Pedagog resocjalizacji, Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień Warszawa ( nr 1454)

Jestem absolwentką pedagogiki o specjalności praca socjalna, uzyskałam tytuł magistra resocjalizacji. Posiadam certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień. Ukończyłam Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia a także Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Od 2010 roku pracuję jako terapeuta w Poradni Leczenia Uzależnień przy ul. Rembielińskiej w Warszawie, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną osób uzależnionych od alkoholu, dopalaczy, leków a także psychoterapię członków rodziny osób uzależnionych (współuzależnienie) oraz Dorosłych Dzieci Alkoholików. Zajmuję się też prowadzeniem grup terapeutycznych dla osób uzależnionych i współuzależnionych a także warsztatów (m.in. asertywnych zachowań, radzenia sobie ze złością czy zapobiegania nawrotom choroby). Ponadto mam doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi przemocy domowej.

Moja praca poddawana jest regularnej superwizji klinicznej. Biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach podnoszących moje kwalifikacje i rozwijających moje umiejętności terapeutyczne.

W Gabinecie Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego Zmiana prowadzę:

  • konsultacje diagnostyczne oraz psychoterapię (alkohol, narkotyki, leki, dopalacze) oraz uzależnionych behawioralnie (Internet, hazard, zakupoholizm, gry komputerowe)
  • psychoterapie osób współuzależnionych (osoby doświadczające konsekwencji uzależniania osoby bliskiej)
  • konsultacje psychologiczne
  • terapię osób doświadczających przemocy


Opinie od pacjentów:

Profesjonalna i pomocna. Dobiera indywidualnie metody pracy z pacjentem. Bez problemu nawiązuje kontakt i podczas spotkań jest zaangażowana.
Super.

MG
08/02/2021

 

Zostaw swoją opinię:

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
rating fields
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).