mgr Katarzyna Piasecka

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Katarzyna Piasecka

Pedagog resocjalizacji, Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień Warszawa ( nr 1454)

Jestem absolwentką pedagogiki o specjalności praca socjalna, uzyskałam tytuł magistra resocjalizacji. Posiadam certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień. Ukończyłam Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Terapię osób z uzależnieniami behawioralnymi, Krótkoterminową Terapię Par, oraz Program Ograniczania Picia.

W zawodzie terapeuty pracuję od 2010 roku. Przez 10 lat zawodowo byłam związana z Poradnią Leczenia Uzależnień przy ul. Rembielińskiej w Warszawie, gdzie prowadziłam psychoterapię indywidualną osób uzależnionych od alkoholu, leków a także psychoterapię członków rodziny osób uzależnionych (współuzależnienie) , Dorosłych Dzieci Alkoholików oraz grupy terapeutyczne dla osób uzależnionych i współuzależnionych a także warsztaty (m.in. asertywnych zachowań, radzenia sobie ze złością czy zapobiegania nawrotom choroby). Od 2019 roku współpracuje z tut. Gabinetem Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego Zmiana.

Mam doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, a także pornografii, internetu czy gier komputerowych. Prowadzę psychoterapię członków rodziny osób uzależnionych (współuzależnienie ) oraz pracuję z osobami doświadczającymi przemocy domowej. Ponadto mam doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami, które chcą ograniczyć swoje picie.

 

Moja praca poddawana jest regularnej interwizji oraz superwizji klinicznej. Biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach podnoszących moje kwalifikacje i rozwijających moje umiejętności terapeutyczne.

W Poradni Zmiana prowadzę:


Umów wizytę:


Opinie od pacjentów:

Trafiłam do pani Kasi w trudnym dla siebie momencie życia, w dużym kryzysie jako osoba współuzależniona . Od początku ustaliła plan działania, skutecznie opiekując się moimi emocjami i przeżyciami. Przez ponad rok regularnych spotkań pod opieką pani Kasi udało mi się uporządkować temat alkoholizmu w mojej rodzinie, ustalić priorytety w moim życiu, ustalić własne granice. Jestem miesiąc po zakończeniu terapii, jestem inną osobą, bardziej świadomą i realnie patrzącą na życie. Bardzo mocno polecam terapię u pani Kasi każdemu, kto szuka pomocy i wsparcia.

Beata W.
04/05/2023

Pani Kasia przeszła ze mną przez moje życie, przez historię mojego życia. Towarzyszyła mi w tej wędrówce z cierpliwością, życzliwością, zrozumieniem i pełnym zaangażowaniem. Zawsze przygotowana i punktualna. Pomogła mi zrozumieć i ułożyć moje życie. Jako DDA i osoba współuzależniona nie widziałam siebie w swoim życiu, nie czułam, że żyję. Po rocznej terapii zyskałam życie i uśmiech na twarzy każdego dnia. Bardzo dziękuję i POLECAM współpracę z Panią Kasią.

Monika
04/01/2023

Pani Kasia pomogła mi przełamać wiele barier i przetrwać ciężki okres w życiu. Wiele się nauczyłem i zmieniłam swoje postępowanie. Temat picia nie jest już dla mnie takim utrapieniem jak kiedyś. Za każdym razem po wyjściu z terapii czułem lepiej, dodatkowo podczas każdego spotkania dostawałem dużą porcje wiedzy na temat tego jak pić w sposób kontrolowany. To dawało mi spokój i możliwość ćwiczenia między sesjami. Jeśli ktoś chce ograniczyć picie i nie wychodzi mu to samemu, jak mi – szczerze polecam Panią Kasię. Pani Kasiu jeszcze raz dziękuję 🙂

Mateusz
02/06/2022

Profesjonalna i pomocna. Dobiera indywidualnie metody pracy z pacjentem. Bez problemu nawiązuje kontakt i podczas spotkań jest zaangażowana.
Super.

MG
08/02/2021

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).