mgr Kamila Włodarczyk

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Kamila Włodarczyk

Psycholog, psychoterapeuta. Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia, były Wykładowca w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania.

Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, akredytowaną przez Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt (EAGT).

Od wielu lat pracuje jako psycholog, psychoterapeuta, terapeuta uzależnień, współuzależnienia oraz DDA.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w państwowych placówkach służby zdrowia m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Nerwic, Szpitalu MSWiA w Otwocku oraz w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Jest założycielką Gabinetu Psychologicznego i Rozwoju Osobistego Zmiana na Warszawskich Bielanach.

Jest absolwentką psychologii ze specjalizacjami: psychologia społeczna oraz psychologia kliniczna. Posiada certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień i współuzależnienia oraz międzynarodowy certyfikat Praktyka NLP. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej, Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia oraz Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.

Praca psychoterapeutyczna Pani Kamili Włodarczyk poddawana jest systematycznej superwizji.

W Gabinecie Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego Zmiana prowadzę:

  • konsultacje osób dorosłych
  • psychoterapię indywidualną
  • psychoterapię grupową
  • psychoterapię osób cierpiących na stany lękowe oraz depresyjne
  • psychoterapię osób borykających się z zaburzeniami łaknienia(anoreksja, bulimia, objadanie się)
  • psychoterapie osób współuzależnionych (osoby doświadczające konsekwencji uzależniania osoby bliskiej)
  • psychoterapie DDA, DDD (osoby, które dorastały w rodzinie, gdzie występował problem uzależnienia lub inne zachowania dysfunkcyjne, powodujące trudności w funkcjonowaniu w ich dorosłym życiu)
  • terapię osób: doświadczających straty i żałoby, cierpiących z powodu niskiego poczucia własnej wartości, borykających się z nadmiernym stresem oraz znajdujących się w sytuacji kryzysowej


Opinie od pacjentów:

Praca z Panią Kamilą była dla mnie owocnym i bardzo ważnym wydarzeniem, które cały czas we mnie pracuje. Atmosfera ciepła, zrozumienia i dużej uważności pozwoliła mi w bezpiecznym miejscu i przestrzeni poradzić sobie ze swoimi trudnościami. Bardzo polecam pracę z Panią Kamilą wszystkim, którzy borykają się z problemami w życiu i potrzebują zmiany.

Paulina
22/08/2021

Pani Kamila to świetny, ciepły i bardzo kompetentny specjalista. Terapia u niej pokazała mi jak czerpać z życia radość, pokonywać trudności i lepiej sobie radzić. Wspaniale słucha, doradza i potrafi pomóc jak nikt inny. Polecam każdemu ! To był dla mnie bardzo ważny czas 🙂

Martyna
20/08/2021

Kamila zmieniła moje życie na lepsze, spokojniejsze i bardziej w zgodzie z samą sobą. Pomogła mi podjąć ważne decyzje, które odjęły wiele lęku z mojego serca i umysłu. Ogromnie cieszę się, że trafiłam do tak profesjonalnej, a przy tym ciepłej i pełnej zrozumienia osoby. Gorąco polecam każdemu, kto jeszcze zastanawia się nad wyborem psychoterapeuty.

Zuzanna
23/05/2021

Kamila to świetna towarzyszka w procesie zmiany. Kompetentna, profesjonalna, życzliwa. Stwarza bezpieczną atmosferę na sesjach. Jest zorientowana na klienta.
Serdecznie polecam 🙂

Natalia
20/05/2021

Do Pani Kamili trafiłem, z rekomendacji lekarza psychiatry u którego się leczę od jakiegoś czasu. Od wielu lat wkładam wiele wysiłku by normalnie funkcjonować (DDA, stany depresyjne, nerwica). Pani Kamila stwarza atmosferę braku oceny i zrozumienia, pomaga mi pokonywać swoje psychiczne bariery. Razem z Panią Kamilą odkrywam dużą część siebie, dzięki niej coraz lepiej rozumiem swoje głęboko skrywane emocje. Gdy ktoś się jeszcze waha by zacząć terapię – serdecznie polecam tą psychoterapeutkę.

Mikołaj
05/06/2020

 

Zostaw swoją opinię:

Strong Testimonials form submission spinner.

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
rating fields
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).