mgr Beata Szczygieł

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Beata Szczygieł

Psychoterapeutka, trener umiejętności psychospołecznych, life coach

Ukończyłam 4-letnie szkolenie w Szkole Psychoterapeutów Gestalt prowadzonej przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt. Szkolenie to jest akredytowane w Europejskim Stowarzyszeniu Terapii Gestalt (EAGT) oraz w Polskim Towarzystwie Psychologicznym.

Człowiek i jego środowisko jest przedmiotem mojego zainteresowania od wielu lat. Posiadam Dyplom ukończenia studiów na Uniwersytecie Warszawskim o specjalności politolog społeczny. Ukończyłam też studia podyplomowe w Collegium Civitas, w ramach programu ACSTH „Life Coaching Start Up”.
W ramach Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, ukończyłam Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w ujęciu integralnym, oraz uzyskałam Dyplom ukończenia Kursu Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji opartej na Empatii prowadzony pod nadzorem merytorycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz certyfikowanych trenerów metody Nonviolent Communication.

Doświadczenie zawodowe w zakresie psychoterapii zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, III Klinika Psychiatryczna, na oddziale całodobowym. Odbyłam też szereg szkoleń oraz treningów terapeutycznych organizowanych przez towarzystwa psychoterapeutyczne. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje.

W Poradni Zmiana prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, które:

  • chcą przyjrzeć się swojemu życiu;
  • przeżywają trudności w życiu osobistym lub zawodowym;
  • doświadczają trudu w ważnych dla nich relacjach;
  • cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości;
  • czują się nieakceptowane przez swoje środowisko;
  • cierpią z powodu obniżonego nastroju, depresji, lęku, niepewności.

Moja praca w Gabinecie poddawana jest systematycznej superwizji klinicznej.


Umów wizytę:


Opinie od pacjentów:

Chodzę na terapię do pani Beaty Szczygieł i jestem zadowolona z naszej współpracy. Obawiałam się, że trafię na psychologa, przed którym ciężko będzie mi się otworzyć z uwagi na problemy z zaufaniem i strachem przed ludźmi, jednak trafiłam na wspaniałą, empatyczną osobę, która tworzy bezpieczną przestrzeń i bardzo szybko zdobyła moje zaufanie. Nie mam obaw związanych z wizytami, wiem, że mogę porozmawiać z panią Beatą o rzeczach, którymi nie dzieliłam się z nikim innym. Wizyty pomagają wyrzucić z siebie emocje, które od dawna trzymałam w sobie, spojrzeć na siebie mniej krytycznie. Pani skutecznie pomaga mi wrócić do swojej perspektywy, która od długiego czasu była zmieniania przez ludzi z zewnątrz. Serdecznie polecam, bardzo profesjonalne podejście i trafne pytania, które skłaniają do refleksji 🙂

Monika
13/08/2023

Pani Beata jest bardzo miłą i empatyczną osobą. W gabinecie nie czuje skrępowania i mogę otwarcie mówić o swoich problemach, które są bardzo krepujące dla młodej mamy. Jestem bardzo zadowolona z wizyt.

Aleksandra
12/06/2022

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).