mgr Artur Scisłowski

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Artur Scisłowski

Psycholog, trener umiejętności psychospołecznych, psychoterapeuta Gestalt

Jestem absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ukończyłem także Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Intra w Warszawie oraz Szkołę Psychoterapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Przez kilkanaście lat pracowałem z młodzieżą ze sprzężonymi niepełnosprawnościami w Ośrodku dla Dzieci Niewidomych w Laskach. Współpracuję z Klubem Trenerów Biznesu, prowadzę szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej i pracy zespołowej, tworzę gry szkoleniowe.

Moją pracę w Gabinecie regularnie poddaję superwizji.

 

W Poradni Zmiana prowadzę:

  • konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży powyżej 16 roku życia
  • psychoterapię osób cierpiących na zaburzenia nastroju
  • psychoterapię osób z zaburzeniami lękowymi
  • konsultacje psychologiczne związane ze stresem
  • pomagam w przeżywaniu kryzysu życiowego

Umów wizytę:


Opinie od pacjentów:

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu psychoterapii. Rozmowy nie wyglądają jak monolog, zawsze padnie jakieś pytanie, widać zainteresowanie i zaangażowanie. Cieszy mnie przede wszystkim podejście i to, że nie czuję się oceniana, czego trochę się obawiałam przy pierwszej wizycie.

H.M.
06/12/2023

Z czystym sumieniem mogę polecić pana Artura. Specjalista z powołania, potrafiący nawiązać kontakt z pacjentem. W rozmowie wykazuje się dużą życzliwością, zaangażowaniem, empatią oraz troską o dobro pacjenta. Pan Artur jest osobą niezwykle serdeczną, znająca realia życia i trudności, z którymi zmaga się rozmówca.

Łukasz
06/12/2023

Zaangażowania Pana Artura i stawiane przez niego pytania zawsze wywołują autorefleksje i tworzą przestrzeń do analizy problemu. Bardzo rzeczowe i konkretne wyjaśnienia różnych zachowań. Profesjonalny psychoterapeuta, zaangażowany i wnikliwy, pomocny oraz szczery, szczerze polecam! Zdecydowanie pozytywna ocena.

Kuba
13/07/2023

Pan Artur jest bardzo profesjonalny i podchodzi z duża empatia i wyrozumiałością. Będąc z nim czuje się totalny luz i zaufanie. Miałem doświadczenie już z kilkoma psychologami i szczerze mogę powiedzieć, ze Pan Artur wykonuje zawód z powołania. Potrafi trafnie zdiagnozować problem i dać nadzieję, że da się z tym walczyć w racjonalny sposób. Polecam w 100%.

Janek
07/06/2022

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).