mgr Anna Burzyńska-Żurawska

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Anna Burzyńska-Żurawska

Pedagog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Posiada dyplom magistra pedagogiki specjalnej, dyplom ukończenia podstawowego szkolenia na mediatora. Ukończyła również studia podyplomowe z wychowania seksualnego oraz ze Stosowanej Analizy Zachowania.

Obecnie w trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii integracyjnej w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Zdrowia PTP, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne.

Biorę udział w szkoleniach i innych formach doskonalenia zawodowego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach oświatowych i wspierających rodzinę, pracując jako pedagog szkolny, nauczyciel wspierający dla ucznia ze spektrum autyzmu oraz jako wieloletni kurator społeczny rodzinny.Moja praca jako terapeuty podlega superwizji.

W życiu, pracy i podejściu terapeutycznym kieruję się szacunkiem, akceptacją i otwartością na Osobę, z którą się spotykam. Niezwykle ważne jest dla mnie zbudowanie ciepłej, serdecznej relacji z klientem.

Psychoterapia jest dla mnie metodą leczenia ale i niezwykłą drogą do Siebie, szansą na odważne poszukiwanie swojego wewnętrznego głosu i wsłuchanie się w go. Jest drogą do wolnego, świadomego życia. Pozwala odkryć piękno i wewnętrzną siłę, zbudować odporność psychiczną i żyć pełnią życia.

Prywatnie spełniona mama piątki dzieci, pasjonatka życia zewnętrznego i wewnętrznego.

W swoim notesie mam wpisane dwie sentencje:

„Rozpocznij tam, gdzie jesteś. Wykorzystaj to co masz. Zrób to co możesz.”

„Nasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, aby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny, wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją”. Steve Jobs

W Poradni Zmiana prowadzę:

  • Konsultacje psychoterapeutyczne i pedagogiczne dla młodzieży 13+ przeżywających trudności, kryzysy, będących w procesie poszukiwania własnej drogi życiowej
  • Konsultacje wychowawcze dla rodziców doświadczających trudności w relacjach rodzinnych, także wypalenia rodzicielskiego
  • Rozmowy wspierające w pokonywaniu trudności życia codziennego, kryzysów w relacjach.

 


Umów wizytę:


Opinie od pacjentów:

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).