mgr Agnieszka Pikulska

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Agnieszka Pikulska

Psycholog i specjalista terapii uzależnień w trakcie certyfikacji

Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych zmagających się z trudnościami życiowymi, osób w kryzysie, osób z zaburzeniami lękowymi. Ważny obszar w mojej pracy zajmują osoby uzależnione, współuzależnione, Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA) i Dorosłe Dzieci z rodzin Dysfunkcyjnych (DDD).

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu SWPS ze specjalnością psychologia społeczna jak również specjalistą terapii uzależnień w trakcie certyfikacji przy Instytucie Psychologii Zdrowia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Leczenia Uzależnień (OLU) w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA jak również w Poradni i na Oddziale dziennym Leczenia Uzależnień i Współuzależnień w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku gdzie obecnie pracuję.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez towarzystwa psychoterapeutyczne.


Opinie od pacjentów:

W terapii jestem dopiero 7 miesięcy ale widzę i doceniam postępy, których nie byłabym osiągnąć sama w takim krótkim czasie. Pani Agnieszka, jest przesympatyczną osobą, która pomoże znaleźć wiele perspektyw spoglądania na daną sprawę. Podsumowując – serdecznie polecam 🙂

Martyna
24/09/2021

Agnieszka jest świetnym specjalistą. Współpracujemy od roku i ten rok to czas dużych dobrych zmian w sobie w poszukiwaniu spokoju, akceptacji i samorozwoju. To najlepsza inwestycja w siebie! Polecam 🙂

Monika Marianowska
22/09/2021

 

Zostaw swoją opinię:

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
rating fields
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).