mgr Agnieszka Pikulska

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Agnieszka Pikulska

Psycholog, certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień, psychoterapeutka Gestalt w trakcie 4 letniego szkolenia

Jestem psychologiem, absolwentką psychologii Uniwersytetu SWPS ze specjalnością psychologia społeczna, certyfikowaną specjalistką psychoterapii uzależnień (certyfikat PARPA nr. 2222) przy Instytucie Psychologii Zdrowia oraz psychoterapeutką Gestalt w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii przy Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt (EAGT).

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w publicznych placówkach służby zdrowia. Przez wiele lat pracowałam w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku (Poradnia i Oddział Dzienny Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia), Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie ul. Sobieskiego (Oddział Leczenia Uzależnień), Poradni Terapii Uzależnień i Współuzależnienia przy ul. Belgijskiej 4 w Warszawie. Od wielu lat prowadzę długoterminową psychoterapię osób potrzebujących pomocy w sektorze prywatnym.

Odbyłam liczne staże zawodowe m.in. na Oddziale Leczenia Uzależnień (OLU) w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku, NZOZ Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Działdowie.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez towarzystwa psychoterapeutyczne m.in. „Psychoterapia traum dziecięcych, depresji i zaburzeń lękowych u DDA”, „Terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi”, „Strategie pracy w pogłębionej fazie psychoterapii’, „Rozumienie traumy w podejściu psychoanalitycznym.”

Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych zmagających się z trudnościami życiowymi, osób w kryzysie, doświadczających cierpienia, osób z zaburzeniami lękowymi, nerwicowymi, z depresją, osób z zaburzeniami osobowości. Duży obszar w mojej pracy zawodowej zajmują osoby uzależnione, współuzależnione, Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA) i Dorosłe Dzieci z rodzin Dysfunkcyjnych (DDD).

Swoją pracę poddaję regularnym superwizjom klinicznym prowadzonym przez wykwalifikowanych superwizorów zarówno z nurtu Gestalt jak i psychodynamicznego i analitycznego. Uważam, że wzbogaca to moje myślenie i rozumienie drugiego człowieka, co pomaga mi lepiej pomagać osobom, które się do mnie zgłaszają.

W Poradni Zmiana prowadzę:

  • konsultacje osób dorosłych
  • psychoterapię indywidualną
  • psychoterapię osób z zaburzeniami: lękowymi, nerwicowymi, z depresją, osób z zaburzeniami osobowości
  • psychoterapie osób współuzależnionych (osoby doświadczające konsekwencji uzależniania osoby bliskiej)
  • psychoterapie DDA, DDD (osoby, które dorastały w rodzinie, gdzie występował problem uzależnienia lub inne zachowania dysfunkcyjne, powodujące trudności w funkcjonowaniu w ich dorosłym życiu)

 


Opinie od pacjentów:

Agnieszka jest moją psychoterapeutką od kilku miesięcy- dzięki niej wierze w siebie i w to, że mogę być trzeźwy ! Jest empatyczną i bardzo pomocną osobą.
Bardzo dobrze potrafi rozgryźć problem i pomóc!
Bardzo dziękuję za zaangażowanie!

A.N.
13/06/2023

W terapii jestem dopiero 7 miesięcy ale widzę i doceniam postępy, których nie byłabym osiągnąć sama w takim krótkim czasie. Pani Agnieszka, jest przesympatyczną osobą, która pomoże znaleźć wiele perspektyw spoglądania na daną sprawę. Podsumowując – serdecznie polecam 🙂

Martyna
24/09/2021

Agnieszka jest świetnym specjalistą. Współpracujemy od roku i ten rok to czas dużych dobrych zmian w sobie w poszukiwaniu spokoju, akceptacji i samorozwoju. To najlepsza inwestycja w siebie! Polecam 🙂

Monika Marianowska
22/09/2021

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).