mgr Olga Kostecka

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Olga Kostecka

magister psychologii, psychotraumatolog, specjalista psychoterapii uzależnień

Jestem absolwentką Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (specjalność psychologia kliniczna i osobowości). Posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień Krajowego Biura Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii (SP/1938/2022). Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Psychotraumatologia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.

Swoje doświadczenie zdobywam w Szpitalu Mazowieckim w Garwolinie – w Ośrodku Rehabilitacji i Terapii Psychiatrycznej dla Osób z Podwójną Diagnozą, pracując z młodzieżą używającą alkoholu, narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych. Dodatkowo pracowałam w Centrum CBT w Warszawie, gdzie przeprowadzałam porady diagnostyczne oraz porady psychologiczne dla dzieci i młodzieży, a także w Centrum Odwykowym SPZOZ w Warszawie, prowadząc psychoterapię indywidualną osób dorosłych uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz osób współuzależnionych.

Regularnie dbam o doskonalenie swojej wiedzy uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W Gabinecie Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego Zmiana prowadzę:

  • poradnictwo i konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży (od 12 r.ż)
  • konsultacje diagnostyczne oraz psychoterapię osób uzależnionych oraz ich bliskich
  • terapię osób po traumie
  • terapię osób zmagających się z powikłaną żałobą
  • interwencje kryzysowe

Opinie od pacjentów:

 

Zostaw swoją opinię:

Strong Testimonials form submission spinner.

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
rating fields
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).