mgr Olga Kostecka

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Olga Kostecka

magister psychologii, psychotraumatolog, terapeuta EMDR, specjalista psychoterapii uzależnień

Jestem absolwentką Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (specjalność psychologia kliniczna i osobowości). Posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień Krajowego Biura Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii (SP/1938/2022). Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Psychotraumatologia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.

Swoje doświadczenie zdobywam w Szpitalu Mazowieckim w Garwolinie – w Ośrodku Rehabilitacji i Terapii Psychiatrycznej dla Osób z Podwójną Diagnozą, pracując z młodzieżą używającą alkoholu, narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych. Dodatkowo pracowałam w Centrum CBT w Warszawie, gdzie przeprowadzałam porady diagnostyczne oraz porady psychologiczne dla dzieci i młodzieży, a także w Centrum Odwykowym SPZOZ w Warszawie, prowadząc psychoterapię indywidualną osób dorosłych uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz osób współuzależnionych.

 

Regularnie dbam o doskonalenie swojej wiedzy uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W Poradni Zmiana prowadzę:

  • poradnictwo i konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży (od 12 r.ż)
  • konsultacje diagnostyczne oraz psychoterapię osób uzależnionych oraz ich bliskich
  • terapię osób po traumie
  • terapię osób zmagających się z powikłaną żałobą
  • interwencje kryzysowe
  • terapię EMDR

Terapia EMDR, którą prowadzę została przyjęta w obszarze naukowym i akademickim, a co za tym idzie jest oficjalnie uznana jako metoda leczenia PTSD i traumy. Celem EMDR jest znalezienie sposobu na uzyskanie głębszego dostępu do informacji przechowywanych w pamięci, a także pobudzenie mechanizmu przetwarzania tych informacji tak, aby nie wpływały na teraźniejszość. Zakłada się, że trudności wynikają z nieprzetworzonych wspomnień, a ich przetworzenie doprowadzi do redukcji nasilenia lub usunięcia objawów, które utrudniają codzienne funkcjonowanie.


Umów wizytę:


Opinie od pacjentów:

Jestem Magda i mam 45 lat. Terapia dzieci i młodzieży to naprawdę świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie wiedzą jak pomóc swoim dzieciom z trudnościami. Dzięki profesjonalnemu wsparciu psychologa dziecięcego, można szybko znaleźć odpowiednie metody radzenia sobie z problemami z nastolatkiem. Pani Olgo bardzo dziękuję! Pani wskazówki okazały się strzałem w dziesiątkę.

Magda
12/04/2024

Szczerze polecam Panią psycholog. Zwróciłam się do niej w związku z licznymi problemami nastoletniej córki. Wcześniej chodziłyśmy do różnych psychologów, jednak w jej stanach depresyjnych nikt nie był w stanie pomóc. Córka nie chciała się otworzyć! Dopiero Pani Olga, która jest niesamowicie ciepła i empatyczna potrafiła dotrzeć do mojego dziecka. Bardzo rzeczowo wytłumaczyła również mnie jakie jest podłoże problemu i pozwoliła zrozumieć co się dzieje. Dzięki tak kompetentnej Pani Psycholog moja córka odzyskała równowagę psychiczną, wreszcie jest uśmiechnięta i szczęśliwa. Bardzo polecam tą niezwykłą specjalistkę.

Mama Amelki
17/08/2023

Uważam, że to była bardzo dobra wizyta. Taka po prostu ludzka i swobodna atmosfera, która bardzo sprzyja rozmowie i otwarciu się.

Radek S.
04/07/2023

Z całego serca polecam spróbować spotkania z Panią Olgą, osobom które dopiero są na etapie poszukiwania terapeuty.
Pani Olga jest ciepłą osobą, która stwarza bezpieczną atmosferę. Młodzież ją uwielbia- jak widzę.
Poza tym, że Pani Olga w pracy z pacjentem wykazuje ogromne zaangażowanie i wykazuje empatyczne podejście, to do tego jest specjalistą z rzetelną wiedzą którą się dzieli podczas spotkań z rodzicami. Polecam!

Agata K.
04/05/2023

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).