mgr Małgorzata Obszyńska

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Małgorzata Obszyńska

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny w trakcie szkolenia

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Seksuologia Kliniczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe Kryzys i Interwencje kryzysowe na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz w procesie certyfikacji terapeuty uzależnień.

Swoje kwalifikacje zawodowe zdobywałam w Niebieskiej Linii odbywając praktyki i szkolenia w obszarze przemocy. Pracuję z osobami doświadczającymi przemocy w związkach oraz znajdującymi się w kryzysie psychicznym. Mam również doświadczenie w pracy z osobami LGBTQ+.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji i interwizji.

W Poradni Zmiana prowadzę:


Opinie od pacjentów:

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).