mgr Karolina Miś

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Karolina Miś

Psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień, psychoterapeutka psychodynamiczna w trakcie szkolenia.

Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. W trakcie studiów uczestniczyłam w wielu wolontariatach, m. in. w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie. Szkolenie specjalistyczne w kierunku leczenia uzależnień rozpoczęłam w Stowarzyszeniu Natanaelum w 2017r., a od września 2020r posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień nr 1728, wydany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Obecnie jestem w trakcie 4 – letniej szkoły psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W ostatnim czasie brałam również udział w szkoleniach zajmujących się diagnostyką wzorca przywiązania w oparciu o metodę AAI (Adult Attachment Interview).

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog i psychoterapeutka uzależnień w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku oraz w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku. Z Poradnią Zmiana jestem związana od maja 2021r.

Pracuję z osobami uzależnionymi od substancji chemicznych (alkoholu, narkotyków, leków), jak również zmagającymi się z uzależnieniami behawioralnymi, np. hazardem. Pomagam osobom doświadczającym kryzysów i trudności życiowych, przeżywających żałobę oraz osobom pozostającym w bliskich związkach z osobami uzależnionymi, tzw. osobom współuzależnionym, jak również z syndromem DDA, tudzież DDD.

Stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe poprzez uczestniczenie w profesjonalnych szkoleniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W pracy z klientem kieruję się zasadą „przede wszystkim nie szkodzić”.

 

W Poradni Zmiana prowadzę:


Opinie od pacjentów:

Polecam serdecznie, Pani doktor jest bardzo sympatyczna, słucha uważnie, zadaje bardzo celne pytania, dzieli się swoimi wnioskami oraz otwiera oczy na pewne sprawy. Jesteśmy po 2 miesiącach spotkań, ale już wiem, że trafiłam do właściwej osoby, która na pewno mi pomoże:)

Marta
12/06/2022

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).