mgr Karolina Miś

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Karolina Miś


Psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień, coach.

Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Posiadam również Certyfikat VCC potwierdzający kwalifikacje zawodowe, jakim jest Coaching. W trakcie studiów uczestniczyłam w wielu wolontariatach, m. in. w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie.

Szkolenie specjalistyczne w kierunku leczenia uzależnień rozpoczęłam w Stowarzyszeniu Natanaelum w 2017r. Odbyłam staże kliniczne w Ośrodkach dla osób z podwójną diagnozą: CZPiLU Familia w Gliwicach oraz Ośrodku Rehabilitacji Uzależnień i Podwójnej Diagnozy w Otwocku. Od września 2020r posiadam również certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień nr 1728, wydany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Obecnie pracuję jako psycholog i psychoterapeutka uzależnień w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku oraz w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku. Pracuję z osobami uzależnionymi od substancji chemicznych (alkoholu, narkotyków, leków), jak również zmagającymi się z uzależnieniami behawioralnymi, np. hazardem. Pomagam osobom doświadczającym kryzysów i trudności życiowych, współuzależnionym, z syndromem DDA, tudzież DDD. W pracy z klientem kieruję się zasadą „przede wszystkim nie szkodzić”.

Stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe poprzez uczestniczenie w profesjonalnych szkoleniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W Gabinecie Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego Zmiana prowadzę:

  • konsultacje diagnostyczne oraz psychoterapię uzależnień,
  • psychoterapię osób współuzależnionych,
  • psychoterapię osób z syndromem DDA tudzież DDD,
  • konsultacje psychologiczne.


Opinie od pacjentów:

Polecam serdecznie, Pani doktor jest bardzo sympatyczna, słucha uważnie, zadaje bardzo celne pytania, dzieli się swoimi wnioskami oraz otwiera oczy na pewne sprawy. Jesteśmy po 2 miesiącach spotkań, ale już wiem, że trafiłam do właściwej osoby, która na pewno mi pomoże:)

Marta
12/06/2022

 

Zostaw swoją opinię:

Strong Testimonials form submission spinner.

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
rating fields
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).