mgr Karolina Miś

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Karolina Miś

Psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień, psychoterapeutka psychodynamiczna w trakcie szkolenia.

Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. W trakcie studiów uczestniczyłam w wielu wolontariatach, m. in. w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie. Szkolenie specjalistyczne w kierunku leczenia uzależnień rozpoczęłam w Stowarzyszeniu Natanaelum w 2017r., a od września 2020r posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień nr 1728, wydany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Obecnie jestem w trakcie 4 – letniej szkoły psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W ostatnim czasie brałam również udział w szkoleniach zajmujących się diagnostyką wzorca przywiązania w oparciu o metodę AAI (Adult Attachment Interview).

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog i psychoterapeutka uzależnień w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku oraz w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku. Z Poradnią Zmiana jestem związana od maja 2021r.

Pracuję z osobami uzależnionymi od substancji chemicznych (alkoholu, narkotyków, leków), jak również zmagającymi się z uzależnieniami behawioralnymi, np. hazardem. Pomagam osobom doświadczającym kryzysów i trudności życiowych, przeżywających żałobę oraz osobom pozostającym w bliskich związkach z osobami uzależnionymi, tzw. osobom współuzależnionym, jak również z syndromem DDA, tudzież DDD.

Stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe poprzez uczestniczenie w profesjonalnych szkoleniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W pracy z klientem kieruję się zasadą „przede wszystkim nie szkodzić”.

 

W Poradni Zmiana prowadzę:


Umów wizytę:


Opinie od pacjentów:

P. Karolina to świetna specjalistka. Pomogła mi kiedy byłam w najcięższym momencie życia i je uratowała.
Wskazała mi mechanizmy i przyczyny moich uczuć i zachowań, otworzyła oczy na wiele spraw i pomogła uwierzyć w siebie.
Po ponad dwóch latach terapii mogę śmiało polecić Panią Karolinę, jako sprzymierzeńca do walki z depresją.
Efekty terapii zostaną ze mną na zawsze, za co będę wdzięczna do końca życia.

Karolina
19/02/2024

Jestem bardzo wdzięczna za terapie, którą przeszłam z Panią Karoliną. W trakcie procesu przeszłam kryzysowe sytuację życiowe związane ze zdradą partnera, rozstaniem czy alkoholizmem w rodzinie. Pani Karolina pomogła mi przejść przez te wszystkie trudne sytuacje życiowe. Na terapii poukładałam sobie wiele spraw. Nauczyłam się wyznaczać granice, radzić sobie w trudnych relacjach rodzinnych, odzyskałam wiarę w siebie, nauczyłam się jak osiągnąć równowagę. Pani Karolina była bardzo zaangażowana w naszą terapie. Spotkania odbywały się regularnie, atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, co pomagało otworzyć się i rozmawiać o trudnych sprawach. Dostałam wskazówki jak dalej radzić sobie w życiu. Dziękuję za to wszystko.

Karolina K.
01/09/2023

Ciężko mi sobie wyobrazić kogoś bardziej profesjonalnego, zaangażowanego i otwartego niż Pani Karolina Miś. Ilość wsparcia i poczucia bezpieczeństwa jakie otrzymałem jest nie do przecenienie, a praca jaką wykonaliśmy w trakcie ponad rocznej współpracy była ogromna. Pozwoliło mi to zbudować większość pewność siebie i nauczyć radzić sobie z problemami, które mnie dotknęły. Cieszę się, że podjąłem tę psychoterapię i szczerze polecam Panią Karolinę jako psychoterapeutkę.

Adam
04/07/2023

Polecam serdecznie, Pani doktor jest bardzo sympatyczna, słucha uważnie, zadaje bardzo celne pytania, dzieli się swoimi wnioskami oraz otwiera oczy na pewne sprawy. Jesteśmy po 2 miesiącach spotkań, ale już wiem, że trafiłam do właściwej osoby, która na pewno mi pomoże:)

Marta
12/06/2022

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).