mgr Edyta Sielawa

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Edyta Sielawa

psycholog, psychoterapeuta

Z zawodu jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Ukończyłam 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, akredytowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt (EAGT).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Towarzystwie Pomocy Młodzieży (TPM), prowadząc psychoterapię osób młodych dorosłych.

W Łódzkim Centrum Gestalt prowadziłam grupę wsparcia dla kobiet uzależnionych od miłości.
W Instytucie Neurologii i Psychiatrii współprowadziłam zajęcia terapeutyczne, grupę wsparcia, psychoedukację oraz konsultacje indywidualne oraz spotkania psychoterapeutyczne z pacjentami. Prowadziłam warsztaty dla młodzieży z zakresu wzmacniania kompetencji społecznych, komunikacji, radzenia sobie ze stresem.

Moją pracę poddaję regularnej superwizji klinicznej. Podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach organizowanych przez środowiska psychoterapeutyczne.

W moim odczuciu terapia jest ścieżką do pełniejszego odkrycia samego siebie, swoich potrzeb, pragnień, ograniczeń, a także umiejętności i mocnych stron. Jestem przekonana, że terapia umożliwia zmianę w przeżywaniu siebie i świata.

W Poradni Zmiana prowadzę:

  • konsultacje osób dorosłych i młodzieży
  • psychoterapię indywidualną
  • psychoterapię osób przeżywających trudności w życiu
  • psychoterapię osób cierpiących na stany depresyjne
  • psychoterapię osób znajdujących się w trudnej relacji partnerskiej
  • psychoterapię osób zmagających się z fobią społeczną


Opinie od pacjentów:

Była to moja pierwsza terapia w życiu i od razu trafiłam w najlepsze, możliwe ręce. Spotkałam się z ogromną wyrozumiałością, cierpliwością i wsparciem. Edyta przez ponad dwa wspólne lata terapii, pomogła mi przejść przez bieżące trudności w życiu, jak i stawić czoła trapiącym mnie traumom i przeżyciom. Czułam się zawsze bezpiecznie i zaopiekowana podczas każdej sesji, nawet gdy poruszałyśmy ciężkie dla mnie tematy. Nigdy nie czułam lęku czy przymuszenia, że muszę stawić czoła trudnym dla mnie sprawom, gdy zdarzały się bardziej szalone zawirowania w życiu czy zmagałam się z gorszym samopoczuciem, za co jestem i będę zawsze bardzo wdzięczna. Po prostu wiedziałam, że Edyta dopasuje „nasz czas” do mojego aktualnego stanu i samopoczucia. Nauczyła mnie jak dbać o siebie, rozumieć to, co dzieje się wewnątrz mojej głowy, oraz przede wszystkim tego, że nie mogę winić siebie za wyrządzone mi krzywdy. Polecam z całego serca i raz jeszcze, bardzo dziękuję za wszystko.

Dominika S.
04/01/2023

Decyzja o podjęciu terapii nigdy nie jest łatwa. Dla mnie była jedną z ważniejszych w życiu. Dzięki Pani Edycie, jej zaangażowaniu, ogromnej wiedzy ale też indywidualnemu i kreatywnemu podejściu, prawie roczna terapia przyniosła niesamowite efekty. Wszystkie założone cele zostały osiągnięte, a ja podczas całej „drogi” którą odbyłam, czułam się zaoopiekowana i bezpiecznie prowadzona. Z czystym sumieniem chciałabym polecić Panią Edytę jako wspaniałą specjalistkę i jednocześnie jeszcze raz podziękować za wszystko.

Patrycja G.
22/09/2021

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).