mgr Edyta Sielawa

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Edyta Sielawa

psycholog, psychoterapeuta

Z zawodu jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Ukończyłam 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, akredytowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt (EAGT).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Towarzystwie Pomocy Młodzieży (TPM), prowadząc psychoterapię osób młodych dorosłych.

W Łódzkim Centrum Gestalt prowadziłam grupę wsparcia dla kobiet uzależnionych od miłości.
W Instytucie Neurologii i Psychiatrii współprowadziłam zajęcia terapeutyczne, grupę wsparcia, psychoedukację oraz konsultacje indywidualne oraz spotkania psychoterapeutyczne z pacjentami. Prowadziłam warsztaty dla młodzieży z zakresu wzmacniania kompetencji społecznych, komunikacji, radzenia sobie ze stresem.

Moją pracę poddaję regularnej superwizji klinicznej. Podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach organizowanych przez środowiska psychoterapeutyczne.

W moim odczuciu terapia jest ścieżką do pełniejszego odkrycia samego siebie, swoich potrzeb, pragnień, ograniczeń, a także umiejętności i mocnych stron. Jestem przekonana, że terapia umożliwia zmianę w przeżywaniu siebie i świata.

W Poradni Zmiana prowadzę:

  • konsultacje osób dorosłych i młodzieży
  • psychoterapię indywidualną
  • psychoterapię osób przeżywających trudności w życiu
  • psychoterapię osób cierpiących na stany depresyjne
  • psychoterapię osób znajdujących się w trudnej relacji partnerskiej
  • psychoterapię osób zmagających się z fobią społeczną

Umów wizytę:


Opinie od pacjentów:

Moje spotkania z Edytą trwały 1,5 roku i po tym czasie dosłownie czuję jakbym zrzuciła z siebie kilka kilogramów ciężaru, który się we mnie nagromadził.

Edyta jest niezwykle zaangażowana, czułam ogromną empatię i spokój z jej strony. Szybko poczułam się w 100% bezpiecznie, mogłam pracować w swoim tempie bez presji czy oczekiwań. W czasie spotkań czułam się głęboko wysłuchana, Edyta wspierała mnie, wyjaśniała skąd biorą się dane kwestie/problemy, ale nie podawała na tacy narzędzi do ich rozwiązywania. To ja sama musiałam dojrzeć i „poczuć” co mi służy, a co nie i to jest ogromna wartość z której czerpię po zakończonej terapii.

Poza tym Edyta jest bardzo ciepłą, otwartą i uśmiechniętą osobą, dzięki czemu spotkania odbywały się w miłej atmosferze, mimo że poruszałyśmy trudne dla mnie tematy.

Myślę, że każdy zasługuje na takiego terapeutę jak Edyta!

Lila
02/04/2024

Do Edyty trafiłam już na granicy. Wyniszczona. Bez chęci do życia przez doświadczenia. Z depresją, ze stresem pourazowym i syndromem DDA i z wieloma innymi problemami. Terapia trwała nieco ponad 3 lata. W większości sesje były trudne, poruszało się to co „boli”, Edyta prowadziła mnie profesjonalnie i po każdej sesji mówiłam sobie „kurde ona naprawdę wie co robi”. Bezpiecznie wypłakiwałam ból i żal. Prowadziłyśmy doświadczenia, które bezpośrednio zmierzyły mnie z traumami. Udało się. Jestem całkowicie innym człowiekiem. Edyta zmieniła moje życie na lepsze. Powiedzieć, że jestem wdzięczna i że dziękuję to jak nic nie powiedzieć. Uratowała mi życie. Naprawiła moje życie. Przywróciła mu szczęście. Nie boję się już emocji. Rozumiem je i nazywam je, kontrolując siebie. Naprawiła każdy element w moim życiu. Dzięki Edycie widzę i wiem zdecydowanie więcej. Więcej niż sama jestem wstanie wymienić. Jeśli ktoś mnie zapyta co jest moją najlepszą decyzją w życiu, powien ze zdecydowanie jest to podjęcie terapii z Edytą.
Edyta, dziękuję. Wiesz za co…
Naprawdę gorąco polecam te fenomenalną terapeutkę.

Gabriela Woźnica
15/09/2023

Do pani Edyty trafiłam ze względu na pozytywne opinie w internecie. I były niesamowicie trafne. Profesjonalizm, uprzejmość i zaangażowanie cechują panią Edytę.

Z całego serca polecam.

Żaneta Marlęga
15/09/2023

Bardzo, bardzo polecam spotkania z Panią Edytą. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne serce! A co najważniejsze widoczne efekty po terapii.”
Bardzo dziękuję:)

Agnieszka
13/07/2023

W ostatnim czasie zakończyliśmy serie naszych spotkań, więc opinią która zostawię dotyczy całego procesu, który z pomocą Pani Edyty udało mi się przejść. To było moje pierwsze doświadczenie z psychologiem, do którego nie byłem przekonany, jednak po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że będziemy pracować i czułem, że ta praca przyniesie efekty. Tak też się stało! Podczas spotkań, Pani Edyta wykazała się dużym doświadczeniem oraz wiedzą. Rozmowy, które czasami bywały ciężkie przynosiły efekty i wychodząc ze spotkania można było odczuć ulgę. Pani Edyta potrafi pokazać jak radzić sobie z trudnymi emocjami po różnych wydarzeniach z życia. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Edytę, bo przez całe nasze spotkanie czułem, że w tej chwili 100% uwagi skupione jest na mnie i moich problemach. Za co bardzo dziękuję i pozdrawiam Panią 😉

Mateusz
13/06/2023

Była to moja pierwsza terapia w życiu i od razu trafiłam w najlepsze, możliwe ręce. Spotkałam się z ogromną wyrozumiałością, cierpliwością i wsparciem. Edyta przez ponad dwa wspólne lata terapii, pomogła mi przejść przez bieżące trudności w życiu, jak i stawić czoła trapiącym mnie traumom i przeżyciom. Czułam się zawsze bezpiecznie i zaopiekowana podczas każdej sesji, nawet gdy poruszałyśmy ciężkie dla mnie tematy. Nigdy nie czułam lęku czy przymuszenia, że muszę stawić czoła trudnym dla mnie sprawom, gdy zdarzały się bardziej szalone zawirowania w życiu czy zmagałam się z gorszym samopoczuciem, za co jestem i będę zawsze bardzo wdzięczna. Po prostu wiedziałam, że Edyta dopasuje „nasz czas” do mojego aktualnego stanu i samopoczucia. Nauczyła mnie jak dbać o siebie, rozumieć to, co dzieje się wewnątrz mojej głowy, oraz przede wszystkim tego, że nie mogę winić siebie za wyrządzone mi krzywdy. Polecam z całego serca i raz jeszcze, bardzo dziękuję za wszystko.

Dominika S.
04/01/2023

Decyzja o podjęciu terapii nigdy nie jest łatwa. Dla mnie była jedną z ważniejszych w życiu. Dzięki Pani Edycie, jej zaangażowaniu, ogromnej wiedzy ale też indywidualnemu i kreatywnemu podejściu, prawie roczna terapia przyniosła niesamowite efekty. Wszystkie założone cele zostały osiągnięte, a ja podczas całej „drogi” którą odbyłam, czułam się zaoopiekowana i bezpiecznie prowadzona. Z czystym sumieniem chciałabym polecić Panią Edytę jako wspaniałą specjalistkę i jednocześnie jeszcze raz podziękować za wszystko.

Patrycja G.
22/09/2021

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).