mgr Edyta Sielawa

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Edyta Sielawa

psycholog, psychoterapeuta

Z zawodu jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Ukończyłam 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, akredytowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt (EAGT).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Towarzystwie Pomocy Młodzieży (TPM), prowadząc psychoterapię osób młodych dorosłych.

W Łódzkim Centrum Gestalt prowadziłam grupę wsparcia dla kobiet uzależnionych od miłości.
W Instytucie Neurologii i Psychiatrii współprowadziłam zajęcia terapeutyczne, grupę wsparcia, psychoedukację oraz konsultacje indywidualne oraz spotkania psychoterapeutyczne z pacjentami. Prowadziłam warsztaty dla młodzieży z zakresu wzmacniania kompetencji społecznych, komunikacji, radzenia sobie ze stresem.

Moją pracę poddaję regularnej superwizji klinicznej. Podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach organizowanych przez środowiska psychoterapeutyczne.

W moim odczuciu terapia jest ścieżką do pełniejszego odkrycia samego siebie, swoich potrzeb, pragnień, ograniczeń, a także umiejętności i mocnych stron. Jestem przekonana, że terapia umożliwia zmianę w przeżywaniu siebie i świata.

W Gabinecie Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego Zmiana prowadzę:

  • konsultacje osób dorosłych i młodzieży
  • psychoterapię indywidualną
  • psychoterapię osób przeżywających trudności w życiu
  • psychoterapię osób cierpiących na stany depresyjne
  • psychoterapię osób znajdujących się w trudnej relacji partnerskiej


Opinie od pacjentów:

Decyzja o podjęciu terapii nigdy nie jest łatwa. Dla mnie była jedną z ważniejszych w życiu. Dzięki Pani Edycie, jej zaangażowaniu, ogromnej wiedzy ale też indywidualnemu i kreatywnemu podejściu, prawie roczna terapia przyniosła niesamowite efekty. Wszystkie założone cele zostały osiągnięte, a ja podczas całej „drogi” którą odbyłam, czułam się zaoopiekowana i bezpiecznie prowadzona. Z czystym sumieniem chciałabym polecić Panią Edytę jako wspaniałą specjalistkę i jednocześnie jeszcze raz podziękować za wszystko.

Patrycja G.
22/09/2021

 

Zostaw swoją opinię:

Strong Testimonials form submission spinner.

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
rating fields
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).