mgr Dominika Zyskowska

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Dominika Zyskowska

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w procesie certyfikacji

Jest w trakcie 4-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Doświadczenie zdobywała w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Przysusze, Poradni Zdrowia Psychicznego w Przysusze, Oddziale Leczenia Uzależnień w Szpitalu MSWiA w Otwocku, Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym oraz Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nowe Miasto nad Pilicą.

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim aktualną wiedzą opartą na dowodach naukowych. W praktyce klinicznej koncentruję się na uzależnieniach, zaburzeniach lękowych i nastroju. Stale podnoszę swoje kwalifikacje. Swoją pracę poddaje superwizji.

 

W Gabinecie Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego Zmiana prowadzę:

  • konsultacje diagnostyczne oraz psychoterapię (alkohol, narkotyki, leki, dopalacze) oraz uzależnionych behawioralnie (Internet, hazard, zakupoholizm, gry komputerowe)
  • psychoterapie osób współuzależnionych (osoby doświadczające konsekwencji uzależniania osoby bliskiej)
  • konsultacje psychologiczne
  • terapię osób doświadczających przemocy
  • psychoterapię osób cierpiących na zaburzenia lękowe
  • psychoterapię osób z zaburzeniami nastroju ( depresja, dystymia, mania)


Opinie od pacjentów:

 

Zostaw swoją opinię:

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
rating fields
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).