mgr Agata Drewniak

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Agata Drewniak

psychoterapeutka traumy w podejściu EMDR, trenerka mentalna

Jestem psychoterapeutką traumy w podejściu EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocesing) i trenerką mentalną.

Ukończyłam 4-letnią szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych Gestalt, akredytywą przez Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt oraz przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne brałam udział niezbędnych szkoleniach i kursach dających kwalifikacje do uzdrawiającej pracy z traumą ( terapia EMDR) i w kierunku realizacji własnego potencjału ( trening mentalny).

Od 8 lat prowadzę sesje indywidualne nie przerywając własnego rozwoju zawodowego i osobistego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi, Szpital im. dr J. Babińskiego, Instytutcie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, obecnie świadczę pomoc w Mińskim Centrum Profilaktyki w Mińsku Mazowieckim. Pomagam osobom dorosłym, młodzieży oraz dzieciom (bez ograniczenia w wieku) borykającym się z następującymi formami cierpienia:

  • Depresja i zaburzenia depresyjne
  • Lęk uogólniony, stany lękowe, fobie, ataki paniki
  • Zaburzenia osobowości
  • Zaburzenia jedzenia
  • Zespół stresu pourazowego (PTSD)
  • Trauma, trauma złożona
  • Zaburzenia dysocjacyjne i osobowość wieloraka
  • Strata, żałoba, zdrada, kryzys życiowy
  • Trudności w realizacji osobistego potencjału, marzeń i celów
  • Wypalenie zawodowe, kryzys wartości, utrata sensu

Praca z traumą EMDR dociera głębiej niż tradycyjna terapia i pozwala zostawić bolesne doświadczenia za sobą tak, aby nie miały władzy nad teraźniejszością i lepszą przyszłością. Efekty są trwałe. Trening mentalny wzmacnia osiągnięte rezultaty aby poza poczuciem zdrowia móc spełniać marzenia i w pełni być sobą.

 

Zakres moich działań w Poradni Zmiana:


Opinie od pacjentów:

Holistyczne podejście do terapii, bardzo szeroka wiedza i zaangażowanie. Pani Magister przekazuje skuteczne narzędzia które pomagają, niezależnie od etapu terapii. Naprawdę polecam!

Magdalena
13/07/2023

Biorę udział w terapii pani Agaty, to mój pierwszy kontakt z psychologiem wiec byłem bardzo ostrożny. Cieszę się,ze trafiłem akurat do Pani Agaty, mogę pisać o terapii w samych superlatywach, serdecznie polecam

Tomek
07/05/2023

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).