mgr Agata Drewniak

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


mgr Agata Drewniak

psychoterapeutka traumy w podejściu EMDR, trenerka mentalna

Jestem psychoterapeutką traumy w podejściu EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocesing) i trenerką mentalną.

Ukończyłam 4-letnią szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych Gestalt, akredytywą przez Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt oraz przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne brałam udział niezbędnych szkoleniach i kursach dających kwalifikacje do uzdrawiającej pracy z traumą ( terapia EMDR) i w kierunku realizacji własnego potencjału ( trening mentalny).

Od 8 lat prowadzę sesje indywidualne nie przerywając własnego rozwoju zawodowego i osobistego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi, Szpital im. dr J. Babińskiego, Instytutcie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, obecnie świadczę pomoc w Mińskim Centrum Profilaktyki w Mińsku Mazowieckim. Pomagam osobom dorosłym, młodzieży oraz dzieciom (bez ograniczenia w wieku) borykającym się z następującymi formami cierpienia:

  • Depresja i zaburzenia depresyjne
  • Lęk uogólniony, stany lękowe, fobie, ataki paniki
  • Zaburzenia osobowości
  • Zaburzenia jedzenia
  • Zespół stresu pourazowego (PTSD)
  • Trauma, trauma złożona
  • Zaburzenia dysocjacyjne i osobowość wieloraka
  • Strata, żałoba, zdrada, kryzys życiowy
  • Trudności w realizacji osobistego potencjału, marzeń i celów
  • Wypalenie zawodowe, kryzys wartości, utrata sensu

Praca z traumą EMDR dociera głębiej niż tradycyjna terapia i pozwala zostawić bolesne doświadczenia za sobą tak, aby nie miały władzy nad teraźniejszością i lepszą przyszłością. Efekty są trwałe. Trening mentalny wzmacnia osiągnięte rezultaty aby poza poczuciem zdrowia móc spełniać marzenia i w pełni być sobą.

 

Zakres moich działań w Poradni Zmiana:


Umów wizytę:


Opinie od pacjentów:

Zapisałam syna na wizytę do Pani Agaty. Bardzo dobre pierwsze wrażenie, był zachwycony podejściem pani psycholog. Widziałam, że mimo obaw przed pierwszą wizytą, po jej zakończeniu nie może się doczekać kolejnej. Pełen profesjonalizm. Będziemy kontynuować wizyty.

Zadowolona mama
05/12/2023

Holistyczne podejście do terapii, bardzo szeroka wiedza i zaangażowanie. Pani Magister przekazuje skuteczne narzędzia które pomagają, niezależnie od etapu terapii. Naprawdę polecam!

Magdalena
13/07/2023

Biorę udział w terapii pani Agaty, to mój pierwszy kontakt z psychologiem wiec byłem bardzo ostrożny. Cieszę się,ze trafiłem akurat do Pani Agaty, mogę pisać o terapii w samych superlatywach, serdecznie polecam

Tomek
07/05/2023

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).