dr Monika Bałaga-Rubaj

Nasz zespół – Psychoterapeuci Warszawa


dr Monika Bałaga-Rubaj

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psycholożką i psychoterapeutką CBT w trakcie specjalistycznego całościowego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT-EDU w Warszawie rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies.

Ukończyłam psychologię (Uniwersytet SWPS) i filologię angielską (UMCS). Pracuję jako adiunkt na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadzę wykłady i ćwiczenia z m.in. z językoznawstwa angielskiego i psychologii.

W praktyce psychoterapeutycznej pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi (fobie, lęk uogólniony), zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi oraz z osobami doświadczającymi kryzysów życiowych (np. rozstanie, utrata bliskiej osoby), mającymi trudności w radzeniu sobie ze stresem czy funkcjonowaniu w relacjach społecznych.

W swojej pracy, oprócz klasycznego podejścia poznawczo-behawioralnego wykorzystuję elementy terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT) i terapii przetwarzania poznawczego (CPT) oraz techniki uważności (Mindfulness).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji, na Oddziale Leczenia Nerwic i Terapii Zaburzeń Osobowości w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

 

Zakres moich działań w Poradni Zmiana:

 


Opinie od pacjentów:

 

Zostaw swoją opinię:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Wpisz swoje imię, możesz podać także nazwisko. Informacje będą publikowane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Napisz, co sądzisz o Twojej wizycie w Gabinecie Zmiana. Pamiętaj, że opinia może zostać poddana weryfikacji, aby zagwarantować jej prawdziwość.
pola oceny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Administrator danych Zmiana Kamila Włodarczyk-Bojakowska zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane osobowe jedynie w celu realizacji zamówionych usług i udostępniania Twojej opinii na naszej stronie internetowej. Aby odwołać się do swoich praw, skontaktuj się z nami (szczegóły w zakładce Kontakt).