Jestem bardzo zadowolona z przebiegu

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu psychoterapii. Rozmowy nie wyglądają jak monolog, zawsze padnie jakieś pytanie, widać zainteresowanie i zaangażowanie. Cieszy mnie przede wszystkim podejście i to, że nie czuję się oceniana, czego trochę się obawiałam przy pierwszej wizycie.

Czytaj dalej


Z czystym sumieniem mogę polecić

Z czystym sumieniem mogę polecić pana Artura. Specjalista z powołania, potrafiący nawiązać kontakt z pacjentem. W rozmowie wykazuje się dużą życzliwością, zaangażowaniem, empatią oraz troską o dobro pacjenta. Pan Artur jest osobą niezwykle serdeczną, znająca realia życia i trudności, z którymi zmaga się rozmówca.

Czytaj dalej


Zaangażowania Pana Artura i stawiane

Zaangażowania Pana Artura i stawiane przez niego pytania zawsze wywołują autorefleksje i tworzą przestrzeń do analizy problemu. Bardzo rzeczowe i konkretne wyjaśnienia różnych zachowań. Profesjonalny psychoterapeuta, zaangażowany i wnikliwy, pomocny oraz szczery, szczerze polecam! Zdecydowanie pozytywna ocena.

Czytaj dalej


Pan Artur jest bardzo profesjonalny

Pan Artur jest bardzo profesjonalny i podchodzi z duża empatia i wyrozumiałością. Będąc z nim czuje się totalny luz i zaufanie. Miałem doświadczenie już z kilkoma psychologami i szczerze mogę powiedzieć, ze Pan Artur wykonuje zawód z powołania. Potrafi trafnie zdiagnozować problem i dać nadzieję, że da się z tym walczyć w racjonalny sposób. Polecam […]

Czytaj dalej